پرش لینک ها

سوالات متداول

سوالات متداول شما در دیدیگرام

در این قسمت سوالات متداول شما کاربران درباره چگونگی کار ربات دیدیگرام، سوالات و مشکلاتی که ممکن است در هنگام استفاده از ربات با آن رو برو شوید مطرح و پاسخ داده شده است. اگر سوال و یا مشکلی دارید که در سوالات زیر مطرح نشده است از طریق فرم تماس با ما و یا ایمیل دیدیگرام سوالات خود را باما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی دیدیگرام در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشند.

سیستم ربات اینستاگرام دیدیگرام به طور تضمینی برای پیج اینستاگرام شما فالوورهای ایرانی واقعی فعال و هدفمند جذب می کند. کاربرانی را برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند که دقیقا شما تعیین میکنید چه خصوصیاتی داشته باشند و به چه موضوعاتی علاقه داشته باشند و در چه منطقه جغرافیایی ساکن باشند، و با این وجود باز هم این افراد با این خصوصیات در نهایت تصمیم میگیرند که پیج اینستاگرام شما برای آنها مفید هست یا خیر، در صورتی که مفید باشد شما را فالو می کنند. سیستم جذب فالوور هدفمند در دیدیگرام بر اساس فالو کردن و لایک کردن پست های افراد از پیج های هدفی که شما تعیین می کنید و آنفالوی این افراد بعد از مدت زمان تنظیم شده در ربات است. برای اطلاع از سیستم کار ربات اینستاگرام صفحه راهنمای ربات را در سایت مطالعه فرمایید.

بله، فالوورهایی که توسط ربات اینستاگرام دیدیگرام برای پیج های اینستاگرام شما جذب می شوند کاملا و 100% واقعی، ایرانی، فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما هستند و شما می توانید هدفمندی فالوورها را در تنظیمات صفحه کاربری خود اعمال کنید. دیدیگرام فقط برای پیج شما فالوور واقعی و فعال جذب میکند و کاربرانی که شما را فالو میکنند به اختیار خودشان پیج شما را انتخاب میکنند و می پسندند یا در صورت نیازشان پیج شما را فالو می کنند.

سیستم ربات دیدیگرام به طوری طراحی شده که شما با کمی دقت در اضافه کردن هدف های خود 100% فالوور واقعی دریافت خواهید کرد، که این مورد در بین مشتریان به 10 هزار فالوور واقعی ماهانه نیز دیده شده.

دیدیگرام یک ربات هوشمند است که به طور اتوماتیک از طرف اکانت شما فعالیت تبلیغاتی انجام می دهد و کاربران را فالو میکند و پست های آنها را لایک میکند و برای آنها کامنت میگذارد و برای آنها دایرکت ارسال میکند و تمام این کارها را با توجه به تنظیمات درخواستی شما به طور اتوماتیک و شبانه روزی انجام می دهد که باعث می شود برای شما فالووری جذب شود که شما می خواهید و تمام خصوصیات مد نظر شما را داشته باشد، مثلا به ورزش علاقه مند باشید و در تهران ساکن باشد و مرد باشد. علاوه بر این دیدیگرام خدمات دیگری نیز مانند ارسال پست و استوری زمان‌بندی شده و … به شما ارایه می کند که با عضویت در دیدیگرام می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خیر، با توجه به این که فالوورهایی که جذب صفحه شما می شوند توسط تعامل با آنها جذب شده اند و آنها خودشان شما را انتخاب و فالو کرده اند و کاملا واقعی و ایرانی و هدفمند هستند پس امکان ندارد که این فالوورها غیر واقعی باشند و پس از مدتی پاک شوند.

چون بهترین راه جذب فالوور و افزایش محبوبیت و فروش برای شما در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام دیدیگرام است. چه از نظر وقت و زمان و انرژی ای که باید صرف کنید، چه از نظر هزینه و قیمت و چه از نظر بازدهی.شما دقیقا کسانی رو هدف میگیرید که میتونه پیج شمارو دنبال کنه.

بله باید قبل از ثبت پیج در دیدیگرام حتما روی پیج اینستاگرام خود حداقل 40 عکس قرار داده باشید و پیج شما کمتر از 400 فالوور نداشته باشد و حداقل دو ماه از تاریخ ساخت آن گذشته باشد تا احیانا اکانت شما با مشکلی مواجه نشود. همچنین باید در حین کار ربات حداقل هفته ای یک پست جدید در پیج خود قرار دهید و به هیچ عنوان به صورت دستی فالو و آنفالو و لایک(بیش از 10 عدد در روز) انجام ندهید.

در ربات اینستاگرام دیدیگرام سیستم جذب فالوور واقعی بر اساس فالو کردن افراد از پیج های تعیین شده شما و فالوبک این افراد با تصمیم خودشان است. در این روش فالووری به صورت فوری و غیر واقعی به اکانت شما اضافه نمی شود و جذب فالوورها زمانبر است. تعداد فالو در روز توسط اینستاگرام محدودیت هایی دارد و برای پیج های مختلف بین 200 تا 700 فالو در روز است و میزان فالوبک این افراد بین 10 تا 30 درصد است یعنی تعداد جذب فالوور در روز بین 20 تا 200 نفر است. تعداد و زمان جذب فالوورها به موارد زیادی بستگی دارد: تعداد فالوور فعلی پیج اینستاگرام شما – موضوع پیج – تعداد پست ها – آیدی پیج – شخصی یا تجاری یا موضوعی بودن پیج – لوگوی مناسب – بیو مناسب و… اما تنظیمات مناسب شما در پنل کاربری سایت نیز بسیار حائز اهمیت است و با تنظیمات مناسب می توانید فالوورها را سریعتر جذب کنید. به طور مثال: تعیین تعداد حداقل 10 پیج هدف با فالوورهای بالای 20 هزار – تعیین پیج های هدف مناسب و مربوط به موضوع پیج – واقعی بودن پیج های هدف – تنظیم مناسب اعداد در پنل کاربری هر پیج می تواند ماهانه حتی تا 10000 فالوور توسط ربات دیدیگرام جذب کند اما اینکه پیج شما چه تعداد فالوور در ماه جذب کند یا جذب فالوورهای خریداری شده چه مدت زمان ببرد به موارد ذکر شده بستگی دارد. توجه داشته باشید سایت هایی که به صورت آنی و فوری فالوور تحویل می دهند فالوور فیک وغیر واقعی است نه واقعی.

بله، فعالیت سایت دیدیگرام هیچ تداخلی با استفاده شما از اکانت اینستاگرامتان ندارد.

دیدیگرام برای شما فالوور واقعی فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما از پیج هایی که شما تعیین می کنید جذب می کند. سیستم جذب فالوور هدفمند در دیدیگرام بر اساس فالو کردن و لایک کردن پست های افراد از پیج های هدفی که شما تعیین می کنید و آنفالوی این افراد بعد از مدت زمان تنظیم شده در ربات است. بنابراین ابتدا فالووینگ پیج شما تا سقفی که تعیین می کنید افزایش پیدا خواهد کرد و بعد از مشاهده درخواست فالوی شما توسط افراد و فالوبک آنها جذب فالوور صورت می گیرد. با توجه به این نکته که این افراد توسط ربات آنفالو می شوند در کل تعداد فالووینگ پیج شما افزایش پیدا نخواهد کرد. توجه داشته باشید جذب فالوور هدفمند و واقعی زمانبر است و به یکباره فالوورها به پیج شما اضافه نخواهد شد. برای اطلاع از سیستم کار ربات اینستاگرام صفحه راهنمای ربات را در سایت مطالعه فرمایید.

خیر، دیدیگرام با سیستم هوشمند خود طبق تنظیمات درخواستی شما پس از مدت کوتاهی افرادی را که فالو می کند را آنفالو میکند، پس فالووینگ های اکانت شما از حدی که شما تعیین می کنید بالاتر نمی‌رود.

تمام پکیج های ربات دیدیگرام مناسب تمام صفحات هستند، اما اگر میخواهید مشاوره رایگان بگیرید میتوانید با چت آنلاین یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید

با مراجعه به صفحه راهنمای کار با ربات می توانید با نحوه کار با سایت دیدیگرام آشنا شوید. همچنین می توانید از طریق پیام از طریق فرم تماس با ما و یا چت آنلاین با کارشناسان فروش و پشتیبانی مستقیما سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

در کنترل پنل کاربری خود می توانید آمار فعالیت ربات را در جداول و نمودارها و لیست های مربوطه مشاهده و دنبال کنید تا از این مهم اطمینان حاصل فرمایید

شما در مرحله اول عضویت در ربات دیدیگرام 3 روز تست رایگان دریافت خواهید کرد، بعد از 3 روز میتوانید یکی از پکیج های موجود را خریداری کنید که ار همان روز پرداخت پکیج فعال خواهد شد، که هر ماه 30 روز محسابه شده و بعد از گذشت حساب شما به حالت تعلیق در خواهد آمد.

خیر، شما تنها برای شارژ حساب و پیج های خود و تغییر تنظیمات و مشاهده آمار فعالیت اکانت خود سایت را باز میکنید، ربات دیدیگرام 24 ساعتِ شبانه روز حتی اگر سایت باز نباشد یا تلفن همراه شما روشن نباشد به فعالیت طبق تنطیمات درخواستی شما می پردازد پس به هیچ عنوان شما نیازی به باز نگه داشتن سایت ندارید.

بله، شما به راحتی می توانید در کنترل پنل کاربری خود اکانت دیدیگرام خود را با استفاده از پرداخت آنلاین شارژ کنید و از آن برای جذب فالوور برای پیج یا پیج های خود استفاده کنید.

با ورود به حساب کاربری و بخش داشبورد، سمت راست از منو قسمت “اینستاگرام” وارد بخش “فعالیت خودکار” شده و از آنجا اکانت مورد نظر را متوقف کنید.

با ورود به حساب کاربری در دیدیگرام  و رجوع به بخش “اینستاگرام” و سپس وارد “فعالیت خودکار” شده و گزینه بیشتر را بزنید و بعد گزارشگیری از سامانه را فشار دهید.

بهترین روش برای افزایش بازدهی در جذب فالوور این است که وارد داشبورد در کنترل پنل کاربری دیدیگرام شوید و آمار فعالیت را مشاهده کنید و تنظیمات هدف (هشتگ و مکان و پیج های هدف) را به صورت صحیح انجام بدید.شما میتوانید به صورت رایگان از مشاوران دیدیگرام کمک بگیرید، توجه کنید که برای افزایش سرعت فالوورگیری به هیچ عنوان به صورت دستی فالو آنفالو انجام ندهید.

بله، نیازی نیست که به ازای هر پیج اینستاگرام خود یک اکانت دیدیگرام ایجاد کنید. تنها با یک اکانت می توانید چند پیج را به ربات متصل کنید، برای اینکار باید پکیج مورد نیاز را خریداری یا به پکیج بالاتر ارتقاء دهید.

خیر، به هیچ عنوان در هنگام فعال بودن ربات گلی‌گرام نباید به صورت دستی یا هر روش دیگری فالو و آنفالو و لایک و کامنت به میزان زیاد انجام دهید. نهایتا هرکدام از موارد فوق را می توانید به اندازه طبیعی و به طور مثال 5 نفر از دوستان خود را در طول یک روز فالو کنید یا برای 3 پست کامنت بگذارید یا 20 پست را لایک کنید. اما نباید برای افزایش سرعت جذب فالوور یا آنفالو کردن افرادی که ربات فالو کرده این کار را به تعداد زیاد انجام دهید.(حتی استفاده همزمان از دو ربات پیشنهاد نمی‌شود)

در شرایطی که شما پیش از استفاده از دیدیگرام 7000 فالووینگ داشته باشید یا پس از استفاده از دیدیگرام فالووینگ های شما به علت نزدیک بودن از ابتدا به 7000 و یا تنظیمات اشتباه به 7000 رسیده باشد، باید در بخش تنظیمات بخش آنفالو به ربات اجازه آنفالو از تمام فالووینگ های پیج خود را دهید تا فالووینگ ها به کمتر از 7000 برسد و فعالیت آغاز شود.

تاثیر که دارد ولی این کار بیهوده هست، چون شما میتوانید سرعت ربات رو به هر اندازه که میخواهید در سایت تنظیم کنید و استفاده از ربات های دیگر و برنامه های دیگه هزینه اضافی هست.

با ورود به حساب کاربری در گلی‌گرام‌ و رجوع به قسمت اینستاگرام- فعالیت خودکار و سپس قسمت تنظیمات و خاموش کردن دکمه “فالو” و قرار دادن عدد 1000 در کادر “حداکثر تعداد فالووینگ” و قرار دادن عدد 0 در کادر “حداقل تعداد فالووینگ” ربات شروع به آنفالو تمام افرادی می کند که فالو کرده است و در فالووینگ شما باقی مانده اند. اگر می خواهید فالووینگ شما 0 شود در بخش آنفالو گزینه منبع آنفالو را روی  “همه” قرار بدید.

از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید و بوسیله ایمیل دریافتی مشکل حل خواهد شد. اما در صورتی که شما در هنگام ثبت نام ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید و با ایمیل اشتباه ثبت نام کرده باشید امکان استفاده از این قابلیت وجود ندارد. در این حالت برای رفع مشکل لطفا به پشتیبانی آنلاین و یا فرم تماس با ما پیام دهید.

بله، در سایت ثبت نام کنید و سپس پکیج مورد نظر را خریداری کنید و پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به پنل کاربری خود اضافه کنید و سپس برای انجام تنظیمات با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.

در صوری که سوال شما و پاسخ آن در سایت و صفحه راهنما و این صفحه یافت نشد می توانید از طریق فرم تماس با ما سوالات و مشکلات خود را مطرح فرمایید. تیم پشتیبانی دیدیگرام 24 ساعت هفته همواره در کنار شماست.

لطفا مشکلات و سوالات مربوط به کار با ربات را از طریق پشتیبانی آنلاین و یا فرم تماس با ما مطرح کنید.